Jag måste tyvärr meddela att träningsfröken hade rätt och att jag inte är lika kaxig idag som igår, när jag påstod att jag nästan inte hade någon träningsvärk alls. Men idag slog den ner i min kropp, som en blixt från klar himmel. Tack för den Erica Johansson!
Jag har fått en hel del frågor om träningskläderna jag bar under helgen. De kommer från mitt favoritmärke “Wallderinska“, vars motto “We made it easy to be stunning säger det mesta.
Detta röda, tillsammans med den lyxiga jackan som har en söm i samma röda färg, hade jag första dagen på Skalkariket. Och vet du vad? Rabattkoden Åza15 ger dig 15 % på Wallderinskas hela sortiment! Alla träningsjackor hittar du HÄR.
Det jag gillar särskilt mycket med tightsen är att de är lite högre i midjan och sitter som en smäck där bak. Dessutom känns de grymt exklusiva. Alla träningstights hittar du HÄR.
Snyggt och smidigt med inbyggt stöd för bysten i toppen, även den lite längre så att man slipper visa hela magen. Alla träningstoppar hittar du HÄR.
Wallderinska står för frakten på beställningar över 900 kronor och levererar alltid supersnabbt. Startsidan hittar du HÄR och glöm inte använda rabattkoden Åza15 för 15% rabatt. //Å
Bilderna är tagna av fantastiska fotografen Ulrika Claeson Månsson.










0 kommentarer